Kolejne Miłe Spotkanie w Bibliotece

Utworzono dnia 06.10.2022

Kolejne Miłe Spotkanie w Bibliotece.

1 października to szczególny dzień w kalendarzu nietypowych Międzynarodowych Świąt. Obchodzimy bowiem wtedy min: Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, Międzynarodowy Dzień Kawy, Międzynarodowy Dzień Muzyki . Te wszystkie święta stały się inspiracją do zaproszenia seniorów z Klubu Senior + „ Pod świerkiem” do Naszej Biblioteki, abyśmy wspólnie mogli celebrować te szczególne dni.

Do tego niezwykłego spotkania doszło 5 października i był to niewątpliwie Wyjątkowy Dzień dla Biblioteki. Seniorzy mieli okazję, nie tylko odwiedzić Gminną Bibliotekę Publiczna w Krzynowłodze Małej, aby się w niej wspólnie spotkać, ale przede wszystkim mogli zobaczyć wyjątkowe, pięknie wydane różne książki, prześledzić historię życia mieszkańców Gminy Krzynowłoga Mała, opisanej w „Kronikach z życia mieszkańców” , obejrzeć ciekawą kronikę Biblioteki.  Była także okazja do wspólnego czytania. Wszystko to przy słuchaniu wspaniałej, ponadczasowej muzyki zapisanej na płytach winylowych płynącej z adapteru. Jak na Międzynarodowy Dzień Kawy przystało, nie zabrakło również aromatycznej kawy pitej do pyszności przygotowanych, tak przez pracowników biblioteki, jak i Nasze Wspaniałe Seniorki.

Całe spotkanie przebiegło w miłej, sympatycznej atmosferze, owocowało pozyskaniem nowych czytelników,  był śmiech, radość, wspomnienia, wspólne rozmowy i wymiana doświadczeń.

Jako Pracownicy Biblioteki pragniemy jeszcze raz Serdecznie Podziękować za miłe chwile wspólnie spędzone z Nami w Bibliotece i liczymy na to, że będą Nas Państwo regularnie odwiedzać, korzystając z dobrodziejstw Naszej Biblioteki.

Kolejne Miłe Spotkanie

Utworzono dnia 06.10.2022, 12:39