NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Utworzono dnia 24.01.2023
NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK
6 stycznia 2023 roku w Kościele Parafialnym świętego Dominika w Krzynowłodze Małej odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Krzynowłodze Małej pod batutą Sylwestra Stolarczyka. Koncert zorganizowany był wspólnie przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Krzynowłodze Małej oraz Młodzieżową Orkiestrę Dętą.
Mimo załamania pogody, Wspaniała publiczność, jak zwykle nas nie zawiodła i kościół podczas koncertu wypełnił się po brzegi, co nie ukrywamy sprawiło nam wiele radości.
W czasie koncertu nasi Goście mieli okazję nie tylko wsłuchania się w piękne melodie wygrywane przez Naszą Orkiestrę, ale również mogli zapoznać się z jej historią, sukcesami oraz posłuchać krótkich wzmianek o kolędach, pastorałkach i kolędowaniu.
Koncert dzięki życzliwości księdza proboszcza, odbył się w niepowtarzalnej scenerii zabytkowego kościoła, co jeszcze bardziej podkreśliło niezwykłość tego wydarzenia. Atmosfera zaś była wspaniała, Orkiestra otrzymała zasłużone brawa i nie obyło się bez bisów.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili Nas, swoją obecnością mimo tak trudnych warunków atmosferycznych.
Jesteście Wspaniali, a My organizatorzy zmotywowani do dalszych działań.

KONCERT NOWOROCZNY

Utworzono dnia 24.01.2023, 10:33